У Львові впав кінь. Фото: скриншот з відео

У Львові від роботи знепритомнів кінь на площі (ВІДЕО)

У вівторок, 26 серпня, поблизу Львівської опери впав кінь, якого використовували у каретному бізнесі. Про це йдеться у відео, яке опублікували свідки в одному з місцевих каналів у мережі «Фейсбук».

Авторка відео зазначає, що коні перебувають у абсолютно непритаманному їм середовищі. А ще їх тримають на палючому сонці без належних умов, зокрема води. У відеоматеріалі можна побачити, як кінь лежить, підігнувши ноги. Жінка намагається підняти тварину, проте це не приносить результату.

Тоді як команда працівників «Каретного двору» відреагувала на ситуацію у коментарях. Там зауважили, що тварину звати Луна. Він упав, оскільки заплутався в упряжі, а жінка намагається звільнити коня з пастки, саме це, за їхніми словами, видно на відео.

У «Каретному дворі» відкинули усі звинувачення щодо втоми коня. Там говорять, що мають достатньо тварин, тому чергують п’ять пар між собою, щоб вони мали достатньо часу відпочити.

На інцидент відреагувала зоозахисна організація UAnimals. Відомство підготувало заяву до поліції щодо жорстокого поводження з тваринами. Також подали звернення до Львівської міської ради та окремо до мера Львова – Андрія Садового з проханням обмежити такий бізнес в принципі.

Громадяни запустили серію історій в інстаграм, де публікували вимогу до влади прокоментувати ситуацію. Після Садовий написав в мережі Х, що працює над цим. За його словами, рішення оголосять сьогодні – воно буде справедливим.

Більше новин:

+ Немає коментарів

Додайте свій