Зеленський про розмову Трампа з Путіним: Це не дуже приємно

В середу, 12 лютого стало відомо, що голова Білого дому Дональд Трамп зідзвонився з президентом РФ Володимиром Путіним, а потім подзвонив й президенту України Володимиру Зеленському. 

Про що вони говорили та як сприйняв Зеленський розмову Трампа з Путіним, він розповів Суспільному. 

Головні заяви

За словами президента України, в розмові, що тривала майже годину, 47-й президент США Дональд Трамп пояснив, що хотів одночасно поговорити з обидвома президентами.  Але Зеленський визнав, що хоча й в розмові Трамп не сказав, що Путін та Росія були для нього в пріоритеті, але все одно для нього цей факт був неприємним. 

Також лідер українського народу додав, що й суспільство, як і європейці після цього факту підкреслили, що не може бути ніяких угод без участі України. Зеленський вказав, що він згоден тільки після особистої зустрічі з президентом США, на якій вже буде напрацьовано план, як зупинити Путіна, говорити з росіянами. Поки що дати, коли він може зустрітися з Трампом, немає. 

Президент України ще поділився, що Трамп в розмові висловив думку, що Путін й справді хоче миру та закінчення війни. Але Зеленський йому відповів, що якщо для Трампа Путін й лідер Росії, то для нашого президента – він ворог. Тому, він заявив Трампу, що здається перебуває в більшій реальності, тому не довіряє словам російського президента. 

Більше новин: