Україна та Південна Корея обговорили обмін полоненими

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга обговорив телефоном щодо обміну полонених військовослужбовців Північної Кореї з головою МЗС Південної Кореї Чо Тхе Юлем. Військових КНДР взяли в полон ЗСУ в Курській області.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на news.novyny.live.

Говорили про відновлення миру 

За словами голови МЗС Південної Кореї, військовополонені згідно з конституцією країни вважаються громадянами Республіки Корея. Проте рішення щодо їхньої подальшої долі залежить від особистого бажання цих військових переїхати до Південної Кореї.

Додамо, що під час розмови обговорювали питання підтримки України у співпраці з міжнародною спільнотою щодо відновлення миру та післявоєнної реконструкції країни.

Також Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга проінформував південнокорейського колегу про останні переговори між Україною та США щодо припинення вогню.

Нагадаємо, що КНДР відправила додаткові підрозділи своїх військових на Курщину. 

Як пише видання maxnews, Польща готує спеціальний довідник з виживання для кожної родини.

Більше новин: