Україна та США вже не один місяць обговорюють угоду про корисні копалини. Проте Кабінет Міністрів України виділив 113 мільйонів гривень із резервного фонду держбюджету на консультації для підготовки стратегічної угоди зі США.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на ua.news.
Залучають міжнародних експертів
Виділенні гроші призначені для залучення міжнародних експертів із державного боргу та зовнішніх запозичень. Частину з цих коштів піде юридичним компаніям до формування переговорної позиції України. Відповідно до 15 квітня будуть укладені договори з консультантами.
За словами першої віцепрем’єрки Юлії Свириденко, головна мета угоди створення Інвестиційного фонду відбудови. Саме цей фонд дозволить спрямовувати до 50% доходів від видобутку рідкісноземельних металів, нафти та газу на відновлення країни.
Нагадаємо, що 11-12 квітня українська делегація поїде у Вашингтон для технічних переговорів.
Як пише видання maxnews, угода про корисні копалини має відповідати європейським стандартам.
