Студентів-чоловіків від 25 років ймовірно будуть відраховувати 

Після весняної сесії міністерство освіти і науки України розглядає можливість відрахування студентів-чоловіків віком від 25 років. Освітяни зазначають, що основна увага буде приділятися тим чоловікам, які бажають уникнути мобілізації.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на zn.ua.

Тривають перевірки у вишах

Заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький зазначив, приймальні комісії і адміністрації університетів налаштовані на те, щоб навчання не ставало механізмом для ухилення від служби в ЗСУ. Він підкреслив, що цьогоріч буде зроблений особливий акцент на мотивації абітурієнтів та реальній присутності студентів на навчанні.

За словами чиновника, у понад сотні закладів вищої освіти тривають перевірки. Освітяни перевіряють фактичне відвідування занять студентами-чоловіками віком від 25 років. Особливо це стосується тих, хто навчається на денній формі. Варто відзначити, що перевіряють також документи та аналізують сесії.

Михайло Винницький додав, що є чимало чоловіків старше 25 років, які свідомо повернулися до навчання і демонструють серйозне ставлення до здобуття освіти. 

Як пише видання maxnews, Британія посилить імміграційні правила.

Більше новин: