Європейські дипломати звинувачують Путіна у зриві переговорів 

Більшість провідних європейських дипломатів відкрито звинуватили Володимира Путіна у зриві мирних переговорів з Україною. Натомість у США стримано коментують те, що Путін не приїхав на переговори.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на bloomberg.com.

Путін хоче “виграти час”

За словами міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського, те що в Стамбул приїхала російська делегація низького рівня, свідчить про спробу Путіна «виграти час». Сікорський сподівається, що президент США Дональд Трамп усвідомить цю ситуацію і зробить відповідні висновки.

Прокоментував переговори у Стамбулі й німецький міністр закордонних справ Йоганн Вадефуль. Він зазначив, що Україна готова до переговорів, тоді як Росія прагне продовжувати війну. 

До слова, генеральний секретар НАТО Марк Рютте також підкреслив, що РФ направила до Туреччини лише делегацію нижчого рівня. Відповідно важко сприймати серйозність намірів Москви.

Як пише видання maxnews, Європейський Союз не має нових санкцій проти Росії.

Більше новин: