НБУ зняв обмеження на карткові перекази

З 1 квітня на українців чекають чергові новації в банківській системі. Національний банк України скасував місячний ліміт у розмірі 150 тисяч гривень на перекази між фізичними особами за схемою «з картки на картку».  Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на bank.gov.ua. Банки вдосконалили системи моніторингу Обмеження на карткові перекази були введене восени 2024

НБУ обмежить перекази з карти на карту на пів року

НБУ. Фото: mind.ua
НБУ. Фото: mind.ua

Обмеження стосуватимуться платежів, які відомі як P2P, C2С. Ліміт буде дійсним тільки на вихідні перекази за рахунками клієнтів, відкритих в одному банку, для перерахування на рахунки інших фізичних осіб.