Позначка: Саміт G7
Володимир Зеленський говорив з Дональдом Трампом на саміті G7
Вчора, 24 лютого, відбулося онлайн-засідання країн G7. На саміті Володимиру Зеленському вдалося продуктивно поспілкуватися із Дональдом Трампом. Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на ua.news. Зеленський сподівається на подальшу підтримку США За словами Володимира Зеленського, розмова із чинним президентом США вийшла «дуже гарною» та продуктивною. Також Зеленський висловив сподівання на подальшу підтримку України
