Президент Трамп підписав указ про закриття південного кордону США

22 січня новообраний президент США Дональд Трамп підписав указ, що призупиняє вʼїзд іноземців через південний кордон країни, зокрема з Мексики. Цей крок має на меті обмежити нелегальну міграцію. 

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на slovoidilo.ua.

Декілька штатів вимагали захисту від напливу мігрантів


За Законом про імміграцію та громадянство президент має право забороняти вʼїзд нелегальних мігрантів до США через південний кордон. Проте насправді указ був ініційований через звернення кількох штатів, зокрема Техасу. Кілька штатів вимагали захисту від напливу мігрантів, адже адміністрація президента Байдена не змогла забезпечити належний контроль над ситуацією.

Також Дональд Трамп доручив Міністерству внутрішньої безпеки, Міністерству юстиції та Державному департаменту зайнятися депортацією осіб, які нелегально потрапили до країни через південний кордон. Міграційна та митна служби США вже розпочали затримання нелегальних мігрантів для їх подальшої депортації.

Додамо, що армія США перекине близько 1500 військовослужбовців на кордон з Мексикою в рамках посилення заходів проти нелегальної міграції. 
Як пише видання maxnews, Трамп заявив про намір “повернути” Панамський канал.

Більше новин: