Україна відновила безмитні поставки цукру до ЄС 

Українські виробники цукру отримали нові можливості для експорту на європейський ринок. А все завдяки відновленню безмитних поставок до Європейського Союзу з початку 2025 року.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на agro-business.com.ua.

Нові перспективи для України

Такі нововведення відкривають для України нові перспективи. Адже ця домовленість відкрила шлях для збільшення обсягів експорту цукру без додаткових митних зборів. Варто зазначити, що раніше саме митні збори обмежували зростання поставок.

Аналітики сільськогосподарського кооперативу ПУСК зазначають, що відкриття європейського ринку є важливою подією для галузі. 

Нагадаємо, що у січні 2025 року українські виробники експортували цукор до Туреччини та країн Африки. А вже в лютому-березні буде зростання експорту до Європи.

Додамо, що ціни на цукор в Україні складають 23-24,5 тис. грн/т. Проте ймовірне підвищення цін у найближчі місяці через сезонні фактори та розширення експорту. 

Як пише видання maxnews, зменшилася кількість українців, які оптимістично дивляться в майбутнє.

Більше новин: