У Київській області розпочнуть будівництво першого в Україні заводу, що спеціалізуватиметься на виробництві високотехнологічного листового скла. Скло будуть виготовляти за флоат-технологією. Це стратегічний проєкт для будівельної галузі та відновлення країни.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на itvua.tv.
Нові робочі місця
У нове підприємство планують інвестувати 240 мільйонів євро. Завод буде розташований за 15 км від Києва та створить близько 300 нових робочих місць. Завод планують відкрити до 2028 року.
Варто відзначити, що спершу розглядалася можливість будівництва заводу на Житомирщині. Проте добре все обміркувавши обрали Київську область.
Додамо, що завдяки впровадженню флоат-технології, завод зможе виробляти скло з ідеально рівною поверхнею. Таке скло широко використовується у будівництві, автомобілебудуванні та інших галузях. Потужність виробництва складатиме 600 тонн на добу.
Держава планує відшкодувати до 30% від загального обсягу капітальних інвестицій.
Як пише видання maxnews, Україна планує збудувати продовольчий хаб у Єгипті.
