Європейські лідери зібралися в Києві на знак підтримки України

24 лютого – страшна сторінка історії для всього українського народу. Адже в цей день три роки тому Росія здійснила повномасштабне вторгнення на територію України. Саме тому 24 лютого 2025 року до Києва прибули лідери багатьох європейських країн та Канади. Політики приїхали вшанувати річницю повномасштабної війни та підтримати Україну в боротьбі за мир та безпеку.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на tribun.com.ua.

Хто прибув до Києва 

Загалом, сьогодні до Києва приїхало чимало європейських лідерів: президент Латвії Едгарс Рінкевичс, президент Литви Гітанас Науседа, прем’єр-міністр Естонії Крістен Міхал, прем’єр Іспанії Педро Санчес, прем’єр Канади Джастін Трюдо, президент Фінляндії Александр Стубб, прем’єрка Данії Метте Фредеріксен, прем’єр Норвегії Йонас Гар Стере, прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, президент Європейської ради Антоніу Кошта.

Додамо, що політики висловили готовність до подальшого посилення санкцій проти Росії, Крім того, європейські лідери зазначили про збільшення військової й фінансової допомоги Україні

Нагадаємо, що в знак підтримки України, будівлі Єврокомісії та Ради ЄС у Брюсселі були підсвічені кольорами українського прапора. 

Як пише видання maxnews, буде ухвалено новий пакет санкцій проти Росії.

Більше новин: