Є інформація про виснаження армії РФ. А все через появу відео у соціальних мережах про транспортування рідкісної російської військової техніки. Ця техніка раніше не використовувалася у боях проти України, або застосовувалася вкрай рідко.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на ua.news.
Техніка часів СРСР
На відео, яке поширюється у соціальних мережах, зафіксовані машини управління вогнем 1В119 “Реостат” на базі БТР-Д та самохідні протитанкові ракетні комплекси 9П148 “Конкурс” на базі БРДМ-2. Аналітики зазначають, що ці машини розконсервовані для використання як донори запчастин або транспорту для штурмових груп.
Загалом, 1В119 “Реостат” дістався РФ у спадок від СРСР. Це досить рідкісна техніка, яку отримала Росія у кількості близько 60 одиниць.
Військові експерти підкреслюють, що російська армія розконсервовує цю техніку також для оснащення військ, які зараз не залучені у бойових діях. З цього можна зробити висновок про значні труднощі російської армії у забезпеченні своїх військ необхідною технікою та запчастинами.
Як пише видання maxnews, супутникові знімки підтверджують таємне транспортування північнокорейських військових до Росії.
