Напевно багато українців помітило, що виплати за програмою Національний кешбек за грудень та січень затримуються. Щоправда, уряд України вже виділив необхідні кошти для компенсацій українцям.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на slovoidilo.ua.
Затримка коштів ненадовго
Зазвичай виплати Національного кешбеку відбуваються у двадцятих числах місяця. Цього місяця йдуть затримки, проте уряд України вже виділив необхідні кошти для виплат, які будуть здійснені у повному обсязі. Проте точна дата надходження коштів невідома. Тому варто слідкувати за сайтом Міністерства економіки України.
Нагадаємо, що програма Національний кешбек продовжує розвиватися, і до неї приєдналося понад 1700 виробників. Українці, які скористалися програмою, можуть отримувати 10% кешбеку за покупки українських товарів у магазинах. Максимальна сума кешбеку на місяць становить 3000 гривень.
Додамо, кешбек можна витратити на комунальні та медичні послуги, транспорт, мобільний зв’язок, освіту та інші потреби. А ще ці кошти можна задонатити на ЗСУ.
Як пише видання maxnews, Орбан заявив, як вступ України до ЄС може вплинути на економіку Угорщини.
