У ВР пропонують законопроєкт щодо пом’якшення покарань для порушників військового обліку

У Верховній Раді планують у другому читані розглянути законопроєкт, який пропонує пом’якшити покарання для порушників військового обліку. Можновладці запевняють, що цей законопроєкт спрямований на стимуляцію українців до сплати штрафів та вступу на військову службу.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на ua.news.

Що передбачає законопроєкт 

У новому законопроєкті передбачено, якщо особа, оштрафована за порушення військового обліку, проте вирішить піти на військову службу, то штраф скасують. А ось ті, хто добровільно сплатить штраф протягом 10 днів, але не піде на військову службу, отримають 50% знижку. Тобто замість 17 тисяч гривень вони заплатять лише 8,5 тисяч гривень.

Аби отримати “знижку” на штраф за поручення  військового обліку, необхідно звернутися до ТЦК з письмовою заявою. У заяві має бути інформація, що особа не заперечує допущене порушення та згодна на притягнення до адміністративної відповідальності за її відсутності.

Як пише видання maxnews, у Фінляндії пропонують дати Україні членство в НАТО де-факто.

Більше новин: