У ВР пропонують скасувати плату за транспортування газу

Розмов про вибори в Україні стає все більше й відповідно народні обранці починають “дбати” про простих українців. В українському парламенті запропонували законопроєкт, який передбачає скасування плати за транспортування та розподіл природного газу для населення України. 

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на ukranews.com.

Лише на період воєнного стану

Депутат Верховної Ради Максим Заремський запропонував цей законопроєкт. Проте його ініціатива стосується періоду дії воєнного стану та ще одного року після його завершення. Парламентар зазначає, що більшість українців живуть на мінімальних зарплатах та пенсіях. Крім того, багато людей обурюються платою за транспортування газу, особливо якщо газові мережі були прокладені коштом господарів.

Додамо, що Національна комісія з регулювання енергетики підвищила тарифи на транспортування газу для оператора газотранспортної системи України у кілька разів. Щоправда, ці зміни не торкнулися побутових споживачів. 

Як пише видання maxnews, сім’ям загиблих волонтерів буде простіше отримати виплати.

Більше новин: