13 квітня у Сумах сталася жахлива трагедія, яка забрала життя 35 людей. РФ атакувала центр міста Сум, проте багато хто звинувачує у цьому голову Сумської ОВА.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на unian.ua.
Новий очільник Сумської ОВА
Уряд України офіційно підтримав ініціативу щодо звільнення Володимира Артюха з посади голови Сумської ОВА. На його місце призначили Олега Григорова.
Нагадаємо, що мер Конотопа Артем Семеніхін звинуватив Артюха в організації нагородження військових 117-ї бригади ТрО у конгрес-центрі під час атаки. Очільник Конотопа вважає, що такий захід надав окупантам привід для удару по «військовій цілі». Вже колишній голова Сумської ОВА зазначив, що він не був ініціатором заходу, а його лише “запросили”.
Варто зазначити, що нардепи та місцеві посадовці вимагали розслідування дій Артюха, якого звинувачували в порушенні режиму безпеки. Голова фракції «ЄС» у Сумській облраді Володимир Токар наполіг на звільненні Володимира Артюхіна через «нездатність забезпечити захист населення».
Як пише видання maxnews, Велика Британія буде підтримувати Україну наступні 100 років.
