Сполучені Штати прийняли рішення більше не брати участь у переговорному процесі між Україною та Росією щодо врегулювання війни. Відповідно Київ та Москва надалі будуть самостійно домовлятися про мир.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на youtube.com.
США зосередяться на інших глобальних проблемах
За словами речниці Держдепартаменту США Теммі Брюс, американська сторона більше не буде організовувати зустрічі між Україною та Росією. Вона підкреслила, що Київ та Москва мають запропонувати конкретні кроки для завершення конфлікту та вирішити це самостійно.
Додамо, що Дональд Трамп надалі підтримує дипломатичний шлях завершення війни в України. Проте адміністрація США вирішила змінити підхід і зосередитись на інших глобальних проблемах.
Нагадаємо, що держсекретар США Марко Рубіо попереджав про таке рішення. Американський чиновник заявляв, що якщо найближчими днями не буде помітного прогресу в мирних переговорах, то США припинить роль посередника.
Як пише видання maxnews, переговори між США та РФ зайшли у глухий кут.
