За словами керівника Офісу президента Андрія Єрмака, Україна готова розпочати мирні переговори лише після повного припинення бойових дій. Він підкреслив, що мир залежить не тільки від української сторони.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на Телеграм-канал.
Росія не демонструє бажання припинити війну
Андрій Єрмак зазначив, що мирне врегулювання конфлікту залежить не тільки від України. На його думку, якби рішення приймала лише Україна, то війна б вже давно закінчилася. Єрмак підкресли, що Росія не демонструє реального бажання зупинити агресію.
Український чиновник зауважив, що півтора місяця тому президент США Дональд Трамп запропонував 30-денне повне припинення вогню. На цю пропозицію Україна відразу погодилася, а ось Росія відмовилася. Щоправда, російська сторона запропонувала лише короткострокове перемир’я на три дні, присвячене параду до 9 травня.
Єрмак підкреслив, що Україна не поступиться своїм суверенітетом, відповідно окупація українських територій не буде визнана.
Як пише видання maxnews, Стармер та Макрон запропонували Росії припинення війни.
