В Москві 9 травня пройшов парад з нагоди річниці Дня перемоги, на якій почесним гостем кремлівського диктатора став лідер КНДР Кім Чен Ин.
У привітанні РФ лідер КНДР підтвердив участь своїх солдатів у війні проти України, пише dw.com.
Що він пообіцяв?
Кім Чен Ин заявив, що участь його армії на боці РФ у війні проти України на Курщині “ціною крові” доводить міцність союзу з РФ. Більше того, він вважає виправданою участь своїх солдатів у війні проти іншої держави.
Також в промові він заявив, що залучення КНДР до війни є здійсненням “суверенних прав” на захист “братнього народу”. Він назвав своїх солдатів, що воювали и продовжують бути в лавах російської армії гордими синами свого народу, героями та найвищими представниками честі цієї країни.
Раніше ми писали, що Ушаков заявив про те, що адміністрація США розчаровує РФ
Кім Чен Ин додав, що КНДР абсолютно впевнена, що скріплені кров’ю двосторонні відносини будуть й далі перебувати у розквіті. Також він пригрозив, що без вагань санкціонує застосування військової сили своєї країни у випадку можливого нападу на РФ з боку США чи країн Заходу.
За оцінками Національної розвідувальної служби Південної Кореї (NIS), загалом КНДР могла направити до 15 тисяч своїх солдатів до РФ, щоб ті воювали проти України. Серед них загальні втрати оцінюються в приблизно 4 700 осіб, вбитих може бути близько 600 чоловік.
