Сьогодні, 19 травня, президент США Дональд Трамп має поспілкуватися телефоном із лідером Росії Володимиром Путіним. Проте напередодні лідери кількох європейських країн провели спільну бесіду з американським президентом.
Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на censor.net.
Головна тема – війна в Україні
З Дональдом Трампом розмовляли прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, президенти Італії, Франції та Німеччини. Головною темою обговорення стала ситуація в Україні та нагальна потреба у повному припиненні вогню. Додамо, що наразі Росія проти повного припинення вогню.
Варто відзначити, що під час спільної бесіди європейські лідери підкреслили катастрофічні наслідки війни для обох сторін конфлікту. Крім того, політики закликали президента Росії Володимира Путіна серйозно поставитися до мирних переговорів.
Також було обговорено можливість введення додаткових санкцій. Додамо, що санкції будуть введені якщо Росія не проявить конструктивної позиції щодо припинення вогню і мирного врегулювання конфлікту.
Як пише видання maxnews, Україна не витримає ще 10 років війни.
