В Україні збудують мережу підземних шкіл

Війна в Україні триває та невідомо коли настане мир. Тому в нашій країні відбувається масштабне будівництво мережі підземних шкіл. Такі навчальні заклади будують для безпечного очного навчання в прифронтових регіонах. 

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на interfax.com.ua.

Будується близько 200 таких шкіл

Віцепрем’єр та голова Мінцифри Михайло Федоров зазначив, що будується близько 200 таких шкіл. Крім того, багато навчальних закладів вже обладнані укриттями.

За словами першого заступника міністра освіти та науки Євгена Кудрявеця, з цих 200 шкіл вже завершено будівництво 15 об’єктів. Він додав, що підземні школи мають подвійне призначення. Адже забезпечують якісну освіту під час війни, а після завершення такі заклади можуть використовуватися як сучасні освітні простори.

Загалом, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що до кінця року планується ввести в експлуатацію понад 180 підземних шкіл. До слова, загальний бюджет на трансформацію освіти у 2024-2025 роках становить 22,5 мільярда гривень.

Як пише видання maxnews, у Зеленського та Залужного найвищий рейтинг довіри.

Більше новин: