Ізраїль слідом за США виходить з ООН 

5 лютого 2025 року Ізраїль оголосив про свій вихід з Ради ООН з прав людини (UNHRC). Таке рішення країна прийняла наслідуючи приклад Сполучених Штатів Америки.

Про це пише maxnews.com.ua з посиланням на ukranews.com.

UNHRC покриває порушників прав людини 

За словами міністра закордонних справ Ізраїлю Ґідеон Саар, ООН традиційно покриває порушників прав людини та має упереджене ставлення до Ізраїлю.

Серед основних причин виходу Ізраїлю з ООН – Рада ООН з прав людини демонструє дискримінацію проти Ізраїлю, оскільки це єдина країна, для якої існує окремий пункт порядку денного. Ґідеон Саар зазначив, що Ізраїль зазнав понад 100 засуджуючих резолюцій, що становить понад 20% від усіх рішень, прийнятих Радою. 

Міністр закордонних справ Ізраїлю стверджує, що Рада ООН захищає порушників прав людини та дозволяє їм уникати відповідальності.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп ухвалив рішення про вихід країни з Ради ООН з прав людини та припинення фінансування Близькосхідного агентства ООН для допомоги палестинським біженцям. 

Як пише видання maxnews, в США біля Вашингтону будують розкішний бункер для мільярдерів.

Більше новин: