Росія не бере участь у Мюнхенській конференції з безпеки. А все через те, що РФ не отримали акредитацію. Про це заявив голова Мюнхенської конференції Крістоф Хойсген, пише maxnews.com.ua з посиланням на dailynews.kyiv.ua.
Трамп сподівався на зустріч представників України та Росії
Інформація про відсутність російських представників на Мюнхенській конференції з’явилася на фоні анонсу Дональда Трампа. Він сподівався, що на конференції відбудеться діалог між Україною та Росією.
За словами Крістофа Хойсгена, без акредитації потрапити на конференцію неможливо. Крім того, німецький уряд не видавав візи представникам російської влади, проте Росія може надіслати своїх дипломатів до Німеччини іншим шляхом.
Нагадаємо, сьогодні розпочалася 61-ша Мюнхенська конференція з безпеки, яка буде тривати до 16 лютого. Перед заходом глава дипломатії ЄС Кая Каллас зауважила, що Україна здатна перемогти у війні проти Росії. Проте для цього потрібна підтримка Європи. Що стосується США, то адміністрація Дональда Трампа прагне завершити війну в Україні таким чином, щоб за кілька років вона не почалась знову.
Як пише видання maxnews, цьогоріч може розпочати роботу Спеціальний трибунал щодо злочину агресії Росії проти України.
